DataLife Engine > новини / Новини України / Війна з Росією > Збройні сили вбили російського генерала, який брав участь в окупації Криму

Збройні сили вбили російського генерала, який брав участь в окупації Криму


У п'ятницю, 18 березня, Збройні сили України знову завдали удару по аеродрому в Чорнобаївці Херсонської області, який захопили окупанти.

Про це на брифінгу заявив радник керівника Офісу президента України Олексій Арестович.

{reklama}

За попередніми даними, авіація ЗСУ знищила командний пункт росіян. У цей момент там перебував командувач 8-ї загальновійськової армії Південного військового округу ЗС РФ. Штаб цього військового округу розташований у Ростові-на-Дону та відповідає за напрямок ОРДЛО та півдня України, в тім числі, за командування та координацію дій так званих "армійських корпусів Л/ДНР", а по суті – окупаційних формувань у Донецькій та Луганській областях.

Управління самої 8-ї армії розташоване в Новочеркаську Ростовської області. Арестович зазначив, що внаслідок удару української авіації загинув командувач армії, гвардії генерал-лейтенант Андрій Мордвичов, також із ним загинули ще кілька генералів.

Як свідчить "Вікіпедія", серед інших військових нагород, ліквідований генерал мав медаль "За повернення Криму".

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram



Повернутися назад