DataLife Engine > новини / Новини України > В Україні є близько 400 тисяч волонтерів кіберармії

В Україні є близько 400 тисяч волонтерів кіберармії



Українська кіберармія також успішно бореться проти окупантів. Російські сайти систематично "лягають", а ось наші ресурси є доволі стійкими до ворожих атак.

Загалом у кіберармії діють понад 400 тисяч учасників.

Про це розповів заступник голови Держспецзв'язку Віктор Жора.

{reklama}

За словами Жори, Україна почала формувати власну кіберармію, однак не встигла завершити цей процес.

"На допомогу державі прийшли наші кіберфахівці, які є найкращими у світі. Українська кіберармія – це самоорганізований волонтерський рух, який зараз ми оцінюємо в 400 тисяч активістів", – зазначив заступник голови Держспецзв'язку.

За його словами, українські бізнес і державні структури – стійкі до кіберагресії з боку Росії. Водночас забезпечення працездатності інформаційної інфраструктури України, як державної, так і приватної, свідчить про ефективну роботу.

"Нині непереливки всім ворожим структурам, які безпосередньо відповідальні за здійснення агресії проти України. І це так само заслуга нашого кіберопору", – зауважив посадовець.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram




Повернутися назад