DataLife Engine > новини / Новини Чернівців / Війна з Росією / топ новини > Сьогодні на Буковині поховають п'ятьох Героїв, які загинули у війні за Україну

Сьогодні на Буковині поховають п'ятьох Героїв, які загинули у війні за Україну



Сьогодні Буковина прощається з воїнами військової частини А2582, які загинули в запеклому бою проти російського окупанта.

Про це повідомляє Чернівецький обласний ТЦК та СП, пише molbuk.ua

{reklama}

Солдат Іван Гай проходив службу на посаді гранатометника десантно-штурмового відділення десантно-штурмового взводу десантно-штурмової роти. В останню путь воїна, якому цього річ виповнилося 20 років, проведуть 9 березня об 11:00 в його рідному селі Романківці, що на Сокирянщині.



Солдат Марин Мельников, гранатометник десантно-штурмового відділення десантно-штурмового взводу десантно-штурмової роти. Уродженця села Ванчиківці, що на Новоселиччині, 1999 року народження, поховають в рідному селі 9 березня о 10:00.



Молодший сержант Костянтин Герман проходив службу на посаді командира десантно-штурмового відділення десантно-штурмового взводу десантно-штурмової роти. В останню путь воїна, якому мало виповнитись 30 років, проведуть в рідному селі Нижні Станівці, 9 березня о 13 годині.



Солдат Максим Залевський проходив службу на посаді стрільця – помічника гранатометника десантно-штурмового відділення десантно-штурмового взводу десантно-штурмової роти. Прощання з 32-річним воїном відбудеться 9 березня о 12:00 в його рідному місті Чернівцях на Центральному кладовищі.



Молодший сержант Андрій Четверіков, уродженець Харківщини, був командиром десантно-штурмового взводу десантно-штурмової роти. Прощання з 21-річним воїном відбудеться 9 березня о 12:00 в Чернівцях на Центральному кладовищі.



"Ніколи не забудемо і не пробачимо московській орді жодного полеглого воїна. За кожного помстимося! Вічна пам’ять і слава Героям!
Глибокі співчуття рідним, близьким та побратимам", - йдеться у повідомленні.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram



Повернутися назад