Не ведіться на шахраїв: кіберполіція відстежуватиме підозрілі операції з тисячею за вакцинацію
Кіберполіція уважно відстежуватиме всі підозрілі ситуації та виплати тисячі гривень за вакцинацію.
Про це наголосив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.
{reklama}
Проект "єПідтримка", учасники якого можуть отримати 1000 грн за повний курс вакцинації, реалізується лише у програмі "Дія".
"Програма реалізується виключно в застосунку Дія. Тому не ведіться на шахраїв", – написав міністр у Facebook.
Витратити гроші ті на категорії товарів та послуг, яких немає в переліку, переказати їх на іншу картку, зняти готівкою буде неможливо.
"Ви отримуєте гроші на 4 місяці. Якщо за цей час ви їх не витратите, рахунок закриють", – розповів очільник відомства.
Розплачуватися можна буде онлайн і офлайн, але лише на вказані категорії українського бізнесу. Банки розпізнаватимуть її під час оплати карткою за допомогою МСС-кодів.
Це код, який присвоюється торговій точці та характеризує напрям її бізнесу. У разі оплати карткою "єПідтримка" він має збігтися з одним із кодів, вказаних у постанові.
Нагадаємо, сьогодні, 19 грудня в Україні офіційно стартував проект "єПідтримка", учасники якого можуть отримати 1000 грн за повний курс вакцинації.
Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Повернутися назад