Правильно доглядаємо за золотими сережками: базові рекомендації*
* На правах реклами
Сережки із золота – це дуже популярні ювелірні прикраси. Якщо ви заглянете в каталог https://gold.ua/ua/products/zolotye-sergi, то самі побачите, як багато уваги приділяють цим виробам дизайнери. На сайті є будь-що:
- базові сережки-гвоздики з недорогими вставками та діамантами;
- кільця (сережки-конго) будь-яких розмірів;
- модні фантазійні вироби у формі квітів, комах, листя, різних предметів та абстракцій;
- об'ємні сережки з підвісками та розсипом дорогоцінних вставок тощо.
Коли ви довго вибираєте, а потім купуєте гарні сережки із золота, хочеться, щоб вони служили роками. Щоб цього досягти, використовуйте кілька простих правил.
Знімайте прикраси та протирайте їх від пилу
Великі сережки чи вироби складної форми знімають щодня перед сном і протирають фланелевою ганчірочкою. Прості вироби носять постійно, але все ж таки їх потрібно протирати хоча б раз на три-чотири дні (або частіше). На прикрасах, як і на одязі, поступово накопичується пил, бруд, а фланель чи інший м'який матеріал ці забруднення делікатно усуває. Після обробки зберігайте сережки у спеціальній ювелірній коробочці.
Проводьте повне чищення прикрас
Згодом метал (особливо срібло) темніє, стає менш блискучим. Золоту це теж властиво. Тоді однієї фланелевої ганчірочки недостатньо - настав час ретельного чищення прикрас. Багато хто використовують для цього народні способи: розчини з лимонним соком, нашатирем, пасти з соди і т. д. Але ми не радимо вдаватися до цих порад, оскільки іноді вони шкодять поверхням вставок або металу.
Купуйте або замовте онлайн в ювелірному магазині спеціальний засіб для чищення ювелірних прикрас - з його допомогою ви швидко приведете золоті сережки до ладу. А якщо забруднення дуже складні, віднесіть вироби до майстерні. Професіонали швидко повернуть їм ідеальний вид.
Не носіть сережки у небажаних умовах
До таких умов віднесемо:
- Підвищена запиленість приміщення. Наприклад, таке зустрічається, якщо ви знаходитесь у кімнаті, де робиться ремонт.
- Сильну вологість із перепадами температури. Це умови сауни, лазні, басейну, аквапарку. І річ не тільки в тому, що золото псується — сережки у таких місцях можна банально втратити.
- Вологість із домішкою солей. Як ви вже здогадалися, йдеться про море. Метал псується не лише через воду, а й тому, що в ній міститься багато солі та інших компонентів, небажаних для золота.
Захищайте сережки від косметики та побутової хімії
Часта помилка полягає в тому, що жінки наносять на обличчя креми, сироватки та інші засоби, навіть не контролюючи, потрапляють вони на прикраси чи ні. Але в таких засобах містяться компоненти, здатні позбавити золота блиску, зробити його темнішим. Не варто наносити на прикраси також парфум, який нерідко діє агресивно.
Перелічені правила дуже прості, але вони надовго продовжать життя вашим золотим сережкам.
Повернутися назад