DataLife Engine > новини / Новини Чернівців > На Буковині випускникам шкіл, які склали ЗНО на понад 195 балів, виплатять грошові винагороди

На Буковині випускникам шкіл, які склали ЗНО на понад 195 балів, виплатять грошові винагороди


На Буковині виплатять грошову винагороду випускникам шкіл, які у 2021 році склали ЗНО на понад 195 балів. Грошові премії отримають і вчителі, які їх готували у цьому навчальному році

Про це йдеться у розпорядженні голови Чернівецької ОДА, пише molbuk.ua

{reklama}

Згідно з документом, одноразову грошову винагороду отримають і переможці Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів, турнірів з базових дисциплін учнівської молоді, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.

Розміри грошових винагород випускників, які за результатами ЗНО отримали 195 -200 балів з базових дисциплін, - не більше 1,8 прожиткового мінімуму станом на 1 січня цього року. Це ж стосується і педагогів, які здійснювали їхню підготовку.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram



Повернутися назад