DataLife Engine > новини / Новини Чернівців > На Буковині школярі долучилися до акції та прибрали ліс - фото

На Буковині школярі долучилися до акції та прибрали ліс - фото


На Буковині учні Іванівецької школи, гуртка "Юні лісівники" за сприяння Іванівецького лісництва, долучились до акції : "Всесвітній день прибирання та міжнародний день чистих берегів".

Про це кореспондентку molbuk.ua повідомила керівниця гуртка "Юні лісівники" Альона Остапчук.

{reklama}

У результаті кількагодинної роботи дітей та лісівників було прибрано місця біля рекреаційних пунктів, де жителі цього краю люблять відпочивати.

"Мета заходу - не просто прибрати ліс, а привернути увагу людей до проблемного стихійного засмічення, та закласти у свідомість молоді дотримування чистоти. Діти охоче та з хорошим настроєм долучились до даної акції . Після закінчення прибирання лісничий Антонюк Василь Володимирович, майстер лісу та місцеві лісники пригощали гуртківців лакітками. Кожному, хто брав участь подарували канцтовари, а також головний приз - навушники (Вибиралось рандомно)", - розповіла Альона Остапчук.











Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram



Повернутися назад