На Буковині прикордонники зупинили контрабанду на майже 720 тис грн
Співробітники Чернівецького прикордонного загону зупинили дві спроби переміщення тютюнової контрабанди до ЄС. Щоби зупинити контрабандистів, склад наряду змушений був зробити кілька попереджувальних пострілів у повітря. Приблизна сума вилученого - 720 тисяч гривень
Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон, пише molbuk.ua
{reklama}
"Реалізуючи випереджувальну інформацію прикордонникам відділу "Селятин" вдалося вийти на слід пачкарів. І в обох випадках з появою прикордонників правопорушники вдались до втечі, залишивши свій товар. Щоби зупинити контрабандистів, склад наряду змушений був зробити кілька попереджувальних пострілів у повітря. Однак, це не зупинило втікачів. Доправивши товар до відділу прикордонної служби "Селятин", правоохоронці з’ясували, що у першому випадку правопорушники намагалися переправити 13, а в іншому 19 ящиків сигарет різного найменування, без марок акцизного збору", -йдеться у повідомленні.
За попередньою оцінкою, з огляду на ринкову вартість однієї пачки тютюнових виробів, втрати пачкарів сягають близько 720 тисяч гривень.
Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Повернутися назад