DataLife Engine > новини > До бібліотек ходить лише молодь

До бібліотек ходить лише молодь

У 2008 році в Чернівецькій області діяло 410 масових та універсальних бібліотек, з них в обласному центрі – 23. Бібліотечний фонд області становив 6,2 млн. примірників, з них 44,3% – українською мовою, 50,6% – російською, 4,7% – молдавською та румунською.

У бібліотеках зареєстровано 341,2 тис. користувачів, з яких понад третина мають вік до 15 років, майже чверть – 15–21 років, решта – 22 роки і старші.
Діяльність бібліотечних закладів протягом року забезпечував 761 працівник, понад чверть з яких мали вищу освіту.

Потребує значного покращення матеріальна база бібліотек, кожному сьомому закладу необхідний капітальний ремонт, 5 бібліотек знаходяться в аварійному стані. Про це повідомляє обласне управління статистики.



Повернутися назад