DataLife Engine > новини > На фестивалі губернаторові подарували курку

На фестивалі губернаторові подарували курку

Сьогодні під час відкриття фестивалю "До родинних джерел" губернатор краю Володимир Куліш отримав незвичайний подарунок. Запечену курку на гнізді йому вручили представники Глибоцького району.

- Курочка з головою, ногами, ми намалювали їй нігті, губи. Поклали на гніздо, три яйця підклали, - розповіла Олена Козачук, керівник ансамблю "Царанкуца" з села Петричанка Глибоцького раойну. - У нас такий звичай на весіллі - весільному батькові дарують запечену курку. Він за це дає гроші. А після цього починає керувати весіллям. Але Куліш нам не дав нічого - криза, мабуть.

Фестиваль "До родинних джерел" розпочався сьогодні у чернівецькому Музеї архітектури та побуту. Прибули на фестиваль народні колективи з усіх райононів області. Увесь день вони розважатимуть відвідувачів співами, танцями та виступами з елементами народних обрядів. Тут же відбувається ярмарок народних ремесел та виступи кобзарів. Триватиме фестиваль до 18 години і звершиться народним танцем, у якому зможуть взяти участь усі охочі.



Повернутися назад