DataLife Engine > новини > Особливості вибору гідравлічних баків*

Особливості вибору гідравлічних баків*

* На правах реклами

Гідравлічний бак – важливий елемент гідравлічної системи, без якого неможлива її правильна і надійна робота. Як правильно вибрати гідравлічний бак – розберемося в цій статті.

 Особливості вибору гідравлічних баків*


Навіщо потрібен гідравлічний бак


Масляний резервуар – це постійна частина гідравлічної системи. Його завдання – збирати середу, найчастіше мінеральне масло, після того, як вона залишає систему. Масло в резервуарі не тільки зберігається, але і очищується. Для цього використовується спеціальний вбудований поворотний фільтр. Обсяг рідини, яку здатен прийняти бак, залежить від його ємності: від 12 до 80 літрів. Великі резервуари додатково укомплектовуються різним приладдям: фільтр, зливна і заливна пробка, сапун або індикатор масла з термометром.

Як вибрати гідравлічний бак


При виборі резервуара варто керуватись двома ключовими критеріями:
  1. Варіант виконання гідростанції: горизонтальний або вертикальний з кріпленням гідроапаратури зверху чи знизу.
  2. Розмір бака: прямокутний, циліндричний, квадратний.
  3. Матеріал: алюміній або сталь.
Коли справа доходить до визначення розміру гідравлічного бака, то важливо враховувати, чим більший об'єм, тим довше масло буде очищатися від забруднюючих речовин: твердих частинок, води і особливо повітря. Правила для розміру резервуара також розрізняються для відкритих і закритих контурів. Для звичайного резервуара, використовуваного у відкритих контурах, загальним правилом є обсяг масла в резервуарі, в 3-5 разів перевищуючий витрати насоса в хвилину плюс 10% повітряна подушка. Для систем із закритим контуром цей показник нижче в 2-3 рази, тому що потік циркулює лише в контурі трансмісії: від насоса до двигуна і назад.

Важливо враховувати місце установки резервуара. Він може встановлюватися за кабіною або збоку від транспортного засобу з можливістю адаптації до будь-якої гідравлічної системи через всмоктуючий і поворотний патрубки. Також варто звернути увагу на те, які елементи йдуть в комплекті: кронштейни, гумові шайби, заливна пробка, покажчик рівня масла та інше. На вибір потрібного товару впливають також робочі характеристики бака:
  • зносостійкість компонентів гідросистеми;
  • максимальний обсяг насоса;
  • можливість установки основних або додаткових фільтрів і клапанів.
  • обсяг резервуара, достатній для осадження забруднень і дозволяє запобігти турбулентність і завихрення, що призводять до потрапляння повітря в робочу рідину.
В інтернет-магазині avm-ua.com можна купити гідравлічні баки високої якості для тягачів та спецтехніки.



Повернутися назад