DataLife Engine > новини > "Яна-психотерапія": співачка Jerry Heil запускає "марафон" для нового альбому

"Яна-психотерапія": співачка Jerry Heil запускає "марафон" для нового альбому

"Яна-психотерапія": співачка Jerry Heil запускає "марафон" для нового альбому

Українська співачка, відома як Jerry Heil, оголосила про формування нового альбому.

Про це вона повідомила у своєму Instagram, пише Уніан.

{reklama}

"Таксист щойно сказав, шо мої пісні підіймають йому настрій, і цим підійняв мій, – зазначила вона. – А чому ти мене слухаєш? (я накопичила багато пісень і вирішуємо зараз, що публікувати, тому готуйтеся взяти участь в марафоні постів-опитувань, хочу сформувати альбом, де кожна пісня – твій новий краш".

Фанати виконавиці у коментарях поділилися, чому їм до вподоби її пісні:

"Від тебе віє добротою", "Дуже подобається твій голос і твоя креативність", "Ти як психотерапія. Чотири хвилини Яни натщесерце, і світ ніби вже не такий поганий", "Слухаю кожну твою пісню, бо люблю тебе, бо кожна з них – це щось нове й неймовірно круте", "Спочатку думав, що якийсь маразм співається... Але той формат відеоподачі з субтитрами – допомагає роздуплятися у всіх нюансах дуже цікаво зроблених текстів".

Jerry Heil стала відомою як відеоблогерка та кавер-виконавиця завдяки переспівам пісень світових та українських виконавців.

Більшу популярність їй принесла авторська пісня "Охрана, отмєна" з її дебютного студійного альбому "Я – Яна".

Співачка брала участь у Національному доборі на "Євробачення-2020".

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram



Повернутися назад