У Києві автобус зніс продуктовий намет біля зупинки: є жертви - фото
У Києві біля метро "Видубичі" увечері 28 жовтня маршрутний автобус на повній швидкості зніс намет з продуктами і збив стовп біля зупинки громадського транспорту. Внаслідок наїзду на людей біля намету загинув чоловік, двох жінок госпіталізували.
Про це повідомляє "Київ Оперативний".
{reklama}
Правоохоронці, які прибули на місце події, повідомили журналістам, що, за попередньою інформацією у автобуса не спрацювали гальма – він намагався зупинитися, але у нього не вийшло.
Водночас очевидці на місці ДТП стверджують, що водій автобуса влаштував "перегони" з іншим автобусом.
У пресслужбі Київської прокуратури повідомили, що за фактом смертельного ДТП біля станції метро "Видубичі" розпочато кримінальне провадження. Там уточнили, що, за попередньою інформацією, водій автобуса, не впоравшись з керуванням під час маневру, здійснив наїзд на зупинку громадського транспорту, де стояли люди. Загинув чоловік 1977 року народження, двоє жінок 1963 р. н. і 1979 р. н. отримали травми і були госпіталізовані.
Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Повернутися назад