Як зняти гель-лак в домашніх умовах: покрокова інструкція*
* На правах реклами
Гель-лак – покриття для манікюру, яке поєднує в собі властивості стійкого лаку для нігтів та гелю для нарощування. У салонах нейл-майстри роблять манікюр з гель-лаком, а також корекцію нарощених нігтів, або зіпсованих – з тріщинами, сколами тощо. Але не завжди є змога відвідати манікюрний салон, аби позбутися покриття гель-лаком. Що робити у такому випадку і як зняти гель-лак в домашніх умовах, якщо ви не майстер і не маєте інвентаря, розказали спеціалісти інтернет-магазина б’юті-товарів Naomi.
В чому полягає проблема зняти гель-лак? Гель-лак дуже стійкий та щільно прилягає до нігтьової пластини. Щоб зняти його шар, нейл-майстер використовує фрезу – насадку для шліфування апарату для манікюру. Від майстерності манікюрші залежить, який завтовшки шар буде знято і чи постраждає при цьому ніготь.
“В домашніх умовах рідко у кого буває апарат для манікюру, тож жінки вдаються до інших способів, деякі з них геть брутальні - зривати чи спилювати гель лак з нігтів. Це величезна помилка, адже в 99% випадків разом із гель-лаком зривається верхній шар нігтів. Наступного разу, коли ви прийдете на нарощування, майстер відмовить вам у процедурі, адже на пошкоджені нігті не можна накладати матеріал, бо він просто не пристане. Не кажучи вже про біль та надзвичайну чутливість травмованих нігтів,” – пояснили фахівці Naomi.
Як треба знімати гель-лак вдома?
Якщо ви не майстер і у вас немає інструментів, вам доведеться все ж придбати деякі матеріали, щоб позбутися старого гель-лаку на нігтях. В ідеалі слід тримати вдома апарат для манікюру зі спеціальною насадкою, але оскільки це вимагає ще й навичок, то варто обрати інший спосіб немеханічного зняття.
Вам знадобиться наступне:
- пилочка для нігтів жорсткістю 100/180 гріт;
- ватні диски;
- фольга;
- дерев’яна або кам’яна паличка для манікюру;
- рідина для зняття гель-лаку або рідина з ацетоном;
- крем або олія.
Завершити процедуру слід миттям рук і нанесенням крему або олії на нігті і кутикулу.
Що робити, коли нігті зіпсовано?
Найчастіше проблеми починаються, коли нігті зазнали механічного впливу – відколовся лак, зламався ніготь, луснуло покриття. Майстер у салоні може зробити корекцію одного дефективного нігтя і нанести на нього нове покриття, але вдома ви змушені будете знімати гель лак з усіх десяти нігтів, бо не зможете ходити з одним не покритим.
Коли ніготь травмовано, то дуже велика ймовірність, що гель-лак потягнув за собою верній шар нігтьової пластини. Тому під час зняття гель-лаку може бути боляче. Треба робити процедуру зняття якомога обережніше, особливо що стосується спилювання, та не тримати рідину для розчинення лаку довше 15 хвилин.
Травмовані нігті, на жаль, не можна знову покривати гель-лаком. Вам доведеться зачекати, доки нігтьова платина повністю відновиться, тобто відросте, а це займає близько 3 місяців. На цей час бажано користуватися лікувальними лаками та олією для нігтів - виноградною, мигдалевою, персиковою тощо.
Гель-лак – стійке та красиве покриття нігтів, але є деякий клопіт зі зняттям його з нігтів. Якщо немає змоги відвідати майстра і зробити корекцію, будьте дуже уважні, знімаючи гель лак вдома самостійно. Краще залишити сліди гель-лаку на нігтях, ніж зняти поверхню нігтя!
Повернутися назад