Що таке кліматичний клас холодильника і коли варто звертати на нього увагу?*
* На правах реклами
Вибираючи новий холодильник, більшість звертає увагу на габарити, дизайн і додаткові функції пристрою, а от перевірити його кліматичній клас мало хто здогадується. І даремно. Особливо тепер, коли аномально тепле літо для наших широт перестає бути чимось незвичним.
Які бувають кліматичні класи холодильників?
Будь-яка техніка, зокрема кухонна, може справно працювати лише за умови дотримання в приміщенні, де вона розташована, певного температурного режиму і вологості. Для холодильників цей параметр називається кліматичним класом. До речі, влітку у багатьох рефрижератори виходять із ладу. В 9 із 10 випадків причиною цього стає неправильно вибраний клімат-клас.
Традиційно холодильники ділять на 4 кліматичні класи:
- N – нормальний, допустима температура в приміщенні від +16 до +32°С;
- SN – субнормальний, від +10 до +32°С;
- ST – субтропічний, допустимий діапазон температур від +18 до +38°С при високій відносній вологості;
- T – тропічний, діапазон від +18 до +43°С при невисокій вологості.
Проте все більше популярних виробників домашньої побутової техніки випускають лінійки рефрижераторів з подвійним клімат-класом. Наприклад, у Bosch, Liebherr, LG, Samsung, Electrolux є моделі універсального класу SN-T, які здатні витримувати температуру від +10 до +43°С. І саме такі є на сайті https://allo.ua/ru/holodilniki/. А віддавши перевагу таким моделям, уже можна точно не турбуватися, що новенький холодильник не переживе спекотного літа.
Повернутися назад