DataLife Engine > новини > Кредитна картка або мікропозика – що вигідніше?*

Кредитна картка або мікропозика – що вигідніше?*

* На правах реклами

Отримати мікропозику від МФО і кредитку від банку можна значно швидше і простіше, ніж звичайну банківську позику. З’ясуймо, який варіант вигідніший – мінікредит або "пластик" з позиковими коштами на рахунку.


Особливості мікропозики

Отримати мікрокредит можна цілодобово. Досить зайти на сайт https://ikredit.in.ua/, маючи під рукою паспорт й ІПН, і вибрати бажану пропозицію. Після схвалення заявки, виходити з дому зовсім не потрібно – гроші будуть перераховані на карту швидким банківським переказом.

Ключові плюси позики від МФО:

  • Мінімальна кількість відмов;

  • Можливість взяти гроші в борг при поточному кредиті, зіпсованої КІ;

  • Повністю віддалене отримання;

  • Цілодобовий графік роботи багатьох мікрофінансових організацій;

  • Можливість оформити безкоштовний позику без довідок і поручителів.


При неможливості оплатити кредит вчасно, можна скористатися пролонгацією. При перенесенні дати погашення боргу, виплачуються тільки відсотки. Кредитна історія не погіршується, процентна ставка не зростає.


Особливості кредитних карт

Отримати кредитну карту також можна в короткі терміни – найчастіше банки приймають рішення протягом одного дня. Однак за фізичним носієм грошових коштів вам потрібно буде йти в найближче відділення. Крім того, нерідко очікувати доставки "пластика" в банківський офіс доводиться протягом 3-5 робочих днів.

Важливі переваги кредиток:

  • Найчастіше є пільговий період, протягом якого використовувати гроші банку можна безкоштовно (відсотки не нараховуються);

  • Після закінчення грейс-періоду, при неможливості закрити борг цілком, оплачувати потрібно відсотки лише за фактично витрачені кошти;

  • Можуть передбачатися пільги і бонуси за оплату покупок картками в партнерських точках банку-емітента.

При відсутності у карти грейс-періоду, всі її ключові переваги просто "зникають". Крім того, за обслуговування будь-якої кредитки найчастіше стягується чимала сума.





Порівняння варіантів

По кредитці встановлюється щомісячний мінімальний платіж. Вносити його слід обов'язково, в іншому випадку – можуть бути штрафи, зростання ставки відсотків.

Закривати борг по короткостроковій мікропозиці необхідно одним платежем наприкінці раніше обраного періоду. При довгостроковому кредитуванні (на термін від 2-3 місяців), МФО також просять вносити гроші рівними сумами раз в два тижні. Тому в такому випадку між кредитками і швидкими позиками немає суттєвої різниці.

Грейс-період кредитних карт – великий плюс. Однак мікропозику ви також можете отримати під 0% на добу, навіть не володіючи гарною КІ або офіційним місцем роботи.

Якщо ви не зможете повністю закрити борг по кредитці по завершенню грейс-періоду, банк-емітент застосує до суми заборгованості підвищену відсоткову ставку.

Якщо у вас не буде можливості погасити повністю мікрокредит, сплативши відсотки, ви продовжите його без підвищення ставки.






Повернутися назад