DataLife Engine > новини / Новини України > В Україні від коронавірусу лікують 25 дітей

В Україні від коронавірусу лікують 25 дітей

В Україні від коронавірусу лікують 25 дітей


Станом на 3 квітня у закладах охорони здоров’я проходять лікування 477 осіб з коронавірусною хворобою, з них 25 дітей.

Про це під час брифінгу 3 квітня повідомив заступник Міністра охорони здоров’я України, головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

{reklama}

Всього з початку епідемії було госпіталізовано 477 осіб, з яких 16 – це люди з тяжким перебігом коронавірусної хвороби, які потребували підключення до апаратів штучної вентиляції легень.

За минулу добу мобільні бригади здійснили 170 виїздів для забору біологічного матеріалу, було відібрано 150 зразків, які доставлено у вірусологічну лабораторію для дослідження методом полімеразно-ланцюгової реакції.

Протягом доби екстрено-медична допомога здійснила 22 виїзди на виклики з підозрою на коронавірусну хворобу. За результатами цих виїздів 20 осіб госпіталізовано у заклади охорони здоров’я.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram




Повернутися назад