DataLife Engine > новини / Новини України / Події на Сході України > Голова Генштабу розповів подробиці ранкової атаки бойовиків

Голова Генштабу розповів подробиці ранкової атаки бойовиків

Голова Генштабу розповів подробиці ранкової атаки бойовиків

Удосвіта 18 лютого бойовики відкрили вогонь по спостережних пунктах 72-ї і 93-ї окремих механізованих бригад Об’єднаних сил України з трьох напрямків, зараз – режим "тиші", щоб забрати загиблих з обох сторін.

Про це повідомили на брифінгу за підсумками засідання Ради національної безпеки й оборони за участю секретаря РНБО Олексія Данілова і голови Генштабу Руслана Хомчака, до якого ненадовго приєднався і президент Володимир Зеленський.

{reklama}

"Після 5-ї ранку незаконні збройні формування ОРДЛО відкрили артилерійський вогонь з усіх систем по позиціях 72-ї і 93-ї окремих механізованих бригад. Також застосовували калібр і 152 мм.

Близько 5:15 штурмові групи здійснили спробу за трьома напрямками атакувати спостережні пости цих бригад на проміжку від Новотошківського до Жолобка.

Силами підрозділів цих двох бригад напад штурмових груп було відбито – і зав’язався бій, в основному на спостережному посту "Баня" 72-ї ОМБр.

Ми дали адекватну відповідь також зі всього озброєння, яке було необхідно застосувати. Перед тим із того спостережного пункту дали команду людям відійти, бо прийшлось туди наносити вогонь – у тому числі, й артилерії.

Станом на цю годину (12:40) всі позиції наші знаходяться під контролем наших військ.

Десь із 10-ї години противник запросив режим "тиші", тому що їм необхідно забрати їхніх убитих і поранених.

Втрати наші після цих сутичок: один військовослужбовець загинув, троє поранених і двоє контужених. Пораненим і контуженим надають допомогу в лікувальних закладах.

Зараз працює Спільний центр координації і контролю, щоб ми могли забрати нашого загиблого, а противник – своїх.

За нашим даними, втрати противника підтверджені: 4-ро загинули, 6 поранених.

Зараз ситуація стабільна, вогонь припинився", повідомив Хомчак.



Повернутися назад