DataLife Engine > новини / Здоров'я > Сухість шкіри: коли це проявляється найбільше

Сухість шкіри: коли це проявляється найбільше

Сухість шкіри: коли це проявляється найбільше

Сухість шкіри неприємне відчуття. Серед чинників, які викликають сухість – коливання гормонального фону, яке залежить від менструального циклу жінки, а відтак позначається на її самопочутті та зовнішності. Зрозуміло, це впливає також і на шкіру.

Коли шкіра потребує додаткового зволоження та якими засобами це краще зробити, аби уникнути наслідків сухості, одним з яких є її швидке старіння, розповідаємо далі.

{reklama}

Вплив гормонів на стан шкіри
Оскільки рівень естрогену і прогестерону найнижчий на початку менструального циклу, в цей час шкіра зазнає найбільшої сухості. Внаслідок цього на ній також можуть з'являтись висипання.

Сухість шкіри зберігається ще впродовж тижня після закінчення менструації, і тільки на другий тиждень вона починає відновлюватися і мата здоровий стан.

Зміни у концентрації певних гормонів, особливо естрогену і тестостерону, може впливати на вологість шкіри та кількість ліпідів. Це особливо помітно після менопаузи, коли шкіра стає сухою через пониження рівня естрогену.

Суха шкіра також може розвинутись під час вагітності, знову ж таки, через гормональні зміни, а також внаслідок того, що організм потребує більше біологічної рідини.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram



Повернутися назад