Копи оголосили в розшук власника персня Саурона – їх "затролили" колеги
Поліція Північного Йоркшира звернулася до небайдужих громадян з проханням допомогти у пошуках власника знайденого напередодні Перстня Всевладдя, яке виявили разом із вкраденими речами у Йорку в лютому 2019-го.
Відповідне оголошення вони розмістили у Facebook.
{reklama}
Копи не зрозуміли, що перед ними, і поплатилися тисячами відверто знущальних коментарів іронічного характеру. Якби перстень знайшла поліція будь-якого іншого графства, було б не так смішно.
Оскільки Йоркшир співзвучний з назвою країни гобітів "Шир" із серії про Володаря Перснів. Крім того, у Йоркширі народився Шон Бін, який зіграв Боромира у "Братстві персня" – першому фільмі трилогії.
Користувачі одразу знайшли аналогії й буквально засипали ними коментарі під дописом.
Разом з ними з колег покепкували й поліцейські Кінгстона: "Ми можемо допомогти! Думаємо, що один з перших власників – містер Смеагол (один з персонажів серії книг)…".
У відповідь поліція Йоркшира почала щось підозрювати й відповіла: "Нам, вочевидь, треба оновити наші знання про кіно. Однак це чиясь власність, і ми хотіли би повернути її".
Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Повернутися назад