DataLife Engine > новини / Новини України > ЗМІ назвали українські міста, які витратили найбільше коштів на свята

ЗМІ назвали українські міста, які витратили найбільше коштів на свята

ЗМІ назвали українські міста, які витратили найбільше коштів на свята


Найбільше на установку ялинок, оснащення гірлянд, проведення концертів та інших святкових заходів виділили з бюджетів міст Дніпра, Києва та Харкова.

Про це повідомляє Слідство.Інфо, пише molbuk.ua.

{reklama}

За даними журналістів, у Дніпрі ці витрати склали 15 мільйонів гривень. Значну частину коштів запланували витратити на святкові концерти та дитячі свята - їх буде 17. Зокрема, для дітей придумали спектаклі, майстер-класи, походи в цирк, подарунки та концерти. Для своїх жителів місто запросило, зокрема, українських виконавців Тоню Матвієнко та Олега Скрипку.

Крім святкових заходів, влада Дніпра витратить 2,5 мільйона на прикраси для новорічних ялинок і ще понад 3,5 мільйона на оздоблення вулиць і будівель в центрі міста гірляндами та іграшками. Понад мільйон гривень Дніпро витратило на світлодіодні фігурки: місто закупило по вісім фігурок пальм і дельфінів.

Київ на святкування Нового року і Різдва витратить 9 мільйонів гривень. Значна частина цих коштів піде на концерти для дітей. Також 2,7 мільйона пішли на прикраси головної ялинки: її прикрасили 750 іграшками у вигляді цукерок і чотирма кілометрами гірлянд.

У Харкові поставили 36-метрову штучну ялинку з гірляндами і кілька світлових фігур у формі зірок і Діда Мороза. Всього на святкові заходи місто витратить майже 4,3 мільйона гривень: 4,2 мільйона запланували для прикраси центральній площі міста - площі Свободи, ще 100 тисяч витратили на гірлянди для ялинок.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram



Повернутися назад