DataLife Engine > новини / Новини України > Митрополит УПЦ МП знав про наркозалежність свого помічника

Митрополит УПЦ МП знав про наркозалежність свого помічника

Митрополит УПЦ МП знав про наркозалежність свого помічника

Митрополит Запорізький і Мелітопольський УПЦ МП Лука (Андрій Коваленко) заявив, що знав про наркотичну залежність свого помічника Євгена Кугатова, затриманого у відділенні пошти при отриманні наркотиків.

Про це йдеться у коментарі митрополита Луки, поширеному завідуючим канцелярією Запорізької єпархії УПЦ МП Геннадієм Єліним у Facebook.

{reklama}

"Зі скорботою в серці підтверджую, що клірик нашої єпархії був затриманий правоохоронними органами", – сказав він.

"Затриманого клірика єпархії Євгена Кугатова я знаю давно, з тих пір, коли був ще намісником Глинської пустині. Я знав також і про його наркозалежність. Але я бачив і його покаяння, і його бажання позбутися від цієї недуги. Зі свого боку я робив все можливе для того, щоб допомогти йому в цьому. Довгі роки вдавалося стримувати хворобливі потяги наркозалежності Євгена. Але влада диявола, на жаль, знову взяла гору над ним", – повідомив він.

"Щодо цього клірика буде вжито всіх необхідних дисциплінарних заходів. Він також повинен відповісти за законом і перед органами правопорядку. Я готовий зі свого боку надати необхідну допомогу для розслідування цього інциденту", – сказав митрополит.

"Я прошу вибачення за те, що, сподіваючись на його остаточне виправлення, мимоволі ввів у спокусу свою паству", – повідомив Лука.

30 листопада запорізькі ЗМІ повідомили, що в Запоріжжі в відділенні пошти співробітниками поліції було затримано особу, схожу на помічника митрополита Української православної церкви Московського патріархату Луки. Попередньо встановлено, що в посилці знаходився амфетамін.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram



Повернутися назад