Надзвичайно ніжна паста: три смачні рецепти
Паста "Карбонара"
Інгредієнти:
{reklama}
Тальятелі (локшина у формі широких смужок),
оливкова олія,
бекон,
яйця,
пармезан,
вершки (33%)
мускатний горіх,
чорний мелений перець.
Кількість продуктів обираємо на свій розсуд, залежно від кількості порцій.
Приготування:
На сковороді розігріваємо оливкову олію, додаємо нарізаний тонкими смужками бекон, трошки обсмажуємо. У мисці змішуємо яйця, тертий сир пармезан, вершки (33%), мускатний горіх і трішки чорного меленого перцю. Збиваємо цю масу до однорідності.
Відварюємо тальятелі (локшина у формі широких смужок) у підсоленій воді упродовж 6 хвилин.
Відціджуємо пасту і викладаємо у сковорідку з беконом. Трохи смажимо усе, помішуючи. Тонкою цівкою, помішуючи, вливаємо сирно-яєчну суміш в пасту. Перемішати і подавати гарячою.
Зелена паста з пармезаном
Інгредієнти:
200 г борошна,
2 яйця,
100 г шпинату,
сіль за смаком,
100 г пармезану.
Приготування
Спочатку відокремлюємо листя свіжого шпинату від стебла, промиваємо і бланшуємо в окропі 3 хвилини. Бланшований шпинат відкидаємо на друшляк, добре відтискаємо, зайва волога нам не потрібна! Бланшований шпинат і сире яйце змішуємо в блендері, поки маса не стане однорідною.
Висипаємо на стіл борошно, в центр вливаємо зелену масу. Розрахунок інгредієнтів завжди однаковий: на 100 г борошна одне яйце. Оскільки пасту готуємо з додаванням шпинату, то друге яйце замінює рівна за вагою порція шпинату. Вимішуємо тісто доти, поки воно не перестане приклеюватися до столу. Потім загортаємо його в плівку і кладемо відпочити на 30 хвилин в холодильник.
Присипаємо стіл борошном. Ділимо тісто навпіл. Розкачуємо кожну частину в довгий і тонкий прямокутник, шириною зі качалку, а довжиною близько 80 см. Згортаємо рулет з тіста, нарізаємо тоненькими смужками. Даємо пасті підсохнути кілька хвилин і вона готова до відварювання. Пасту відварюємо упродовж 8 хвилин. Відціджуємо, в гарячу пасту вливаємо трошки оливкової олії і присипаємо пармезаном.
Паста "Болоньєзе"
Інгредієнти:
400 г локшини,
150 г яловичого фаршу,
100 г свиного фаршу,
1 велика морквина,
стебло селери,
2 цибулини,
60 г томатної пасти,
1/2 склянки червоного вина,
30 мл оливкової олії,
20 г вершкового масла,
0,5 л води,
1 лавровий лист,
80 г твердого сиру
Приготування:
Овочі миємо і очищуємо. Нарізаємо селеру, цибулю і моркву кубиками. У глибокій каструлі розігріваємо оливкову олію і масло. Викладаємо і обсмажуємо овочі на сильному вогні декілька хвилин, постійно помішуючи, щоб не пригоріли. Додаємо фарш і добре обсмажуємо. Вливаємо вино і томатну пасту.
Ретельно перемішуємо і зменшуємо вогонь. Солимо і перчимо.
Вливаємо воду або овочевий бульйон, накриваємо кришкою і готуємо на повільному вогні протягом години. Відварюємо пасту (локшишну у формі широких смужок) упродовж 6 хв. Викладаємо в глибоку сковороду і додаємо рагу. Все ретельно перемішуємо і обсмажуємо хвилину. Викладаємо на тарілку і посипаємо тертим сиром.
Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Повернутися назад