Весілля Регіни Тодоренко: де і коли пройде гучне свято
Телеведуча Регіна Тодоренка, яка проживає у Росії зі своїм чоловіком Владом Топаловим і виховує спільного сина Михайла, активно готується до одного з найважливіших днів у її житті – весілля.
В інтерв'ю виданню InStyle Тодоренко розповіла подробиці стосовно святкування їхнього з Топаловим весілля.
{reklama}
Так, свято заплановане на липень і відбудеться в Італії. Наразі закохані ще обирають у якому саме місті відгуляти весільну церемонію.
"Сорренто або Тоскана – ще не знаємо. Я вважаю, що насамперед це свято Регіни, тому дав їй карт-бланш (необмежені повноваження, – LifeStyle 24) і попросив допомогти сестру Аліну", – розповів російський артист Влад Топалов.
За словами Тодоренко, її чоловік попросив поселити всіх гостей, яких буде близько 60 осіб, у комфортних умовах.
"Повірте, для весілля на виїзді це суттєво. Зараз ми думаємо, де зможемо розмістити всіх з максимальним комфортом, тому що в пік сезону багато готелів просто не мають у своєму розпорядженні потрібну кількість вільних номерів", – додала Тодоренко.
Крім того, Тодоренко заговорила про виховання свого піврічного сина Михайла. Телеведуча планує виховати чотири якості у свого первістка: почуття гумору, витривалість, допитливість і любов до життя.
Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Повернутися назад