DataLife Engine > новини / Новини України / спорт > Олександр Усик битиметься з Карлосом Такамом 25 травня

Олександр Усик битиметься з Карлосом Такамом 25 травня

Олександр Усик битиметься з Карлосом Такамом 25 травня


Колишній абсолютний чемпіон світу у важкій вазі українець Олександр Усик зустрінеться з камерунцем Карлосом Такамом 25 травня.

Про це у своєму Твіттері написав промоутер Едді Хирн, передає 112.ua.

{reklama}

Спочатку, дебют Усика в супертяжах планувався 17 травня і проти Повєткіна. Але переговори затягнулися, і все довелося міняти.

"25 травня буде знаменний момент в моїй кар'єрі, я перейду в суперважку вагу. У крузервейте я став абсолютним чемпіоном, тепер це моя мета в хэвивейте. Цей виклик розпочнеться 25 травня проти Карлоса Такама. Буде важкий бій, але мені потрібно випробувати себе на тлі суперника світового класу", - сказав Усик.

Нагадаємо, Карлосу Такаму 38 років, він провів на профірингу 42 бою, 36 з яких перемагав. Програвав Повєткіну, Паркеру, Джошуа і Чісорі.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram



Повернутися назад