DataLife Engine > новини / Новини України / політика, влада > З фракції «Народний фронт» вигнали нардепа Юрія Тимошенка, бо зібрався в президенти

З фракції «Народний фронт» вигнали нардепа Юрія Тимошенка, бо зібрався в президенти

З фракції «Народний фронт» вигнали нардепа Юрія Тимошенка, бо зібрався в президенти

Фракція "Народний фронт" виключила зі свого складу народного депутата Юрія Тимошенка.

Таке рішення ухвалили на засіданні фракції 17 січня, повідомляє прес-служба.

{reklama}

"Фракція постановила виключити зі свого складу народного депутата Тимошенка Юрія Володимировича за втрату зв’язку із депутатською фракцією, неодноразове порушення дисципліни, ігнорування рішень депутатської фракції, які стосуються важливих політико-економічних питань", - пояснив причину виключення керівник фракції НФ Максим Бурбак.



За даними джерел "Української правди", Тимошенка вигнали з фракції, тому що він має намір балотуватися у президенти.

Це також підтвердив нардеп від "Народного фронту" Леонід Ємець.

"Виключили з фракції Тимошенка Ю.В. Офіційно. Формальна причина: за порушення фракційної дисципліни. Неформальна: він отримав гроші на заставу і планує балотуватись на посаду президента", - написав він у Facebook.

Варто зазначити, що ініціали Тимошенка Юрія Володимировича повністю співпадають із ініціалами головної суперниці Петра Порошенка на майбутніх президентських виборах - Тимошенко Юлії Володимирівни.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram



Повернутися назад