DataLife Engine > новини / Новини світу > У Франції на різдвяному містечку невідомий влаштував стрілянину, одна людина загинула

У Франції на різдвяному містечку невідомий влаштував стрілянину, одна людина загинула

У Франції на різдвяному містечку невідомий влаштував стрілянину, одна людина загинула

Увечері у вівторок в центрі Страсбурга (Франція) внаслідок стрілянини 10 людей отримали поранення і одна людина загинула.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на власні джерела у французьких безпекових відомствах.

{reklama}

Видання уточнює, вбивство сталося біля різдвяного ярмарку в центрі Страсбурга. Цей ярмарок щорічно напередодні новорічних свят приваблює мільйони туристів.

BBC News пише, що Міністерство внутрішніх справ Франції підтвердило "серйозні інциденти в сфері громадської безпеки" в місті та закликало мешканців не полишати свої домівки.

Також місцевий журналіст Бруно Пуссар написав у Twitter, що на його вулиці в центрі міста було чутно з десяток пострілів, один-два спочатку а потім цілу чергу.

Видання Le Figaro повідомило, що зловмисник, який стріляв у людей, втік.

У Франції на різдвяному містечку невідомий влаштував стрілянину, одна людина загинула


Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram



Повернутися назад