DataLife Engine > новини / Новини світу > ЗМІ: У Німеччині група військових планувала вбивства політиків та лідерів діаспор

ЗМІ: У Німеччині група військових планувала вбивства політиків та лідерів діаспор

ЗМІ: У Німеччині група військових планувала вбивства політиків та лідерів діаспор

У Німеччині група озброєних військових планувала вбивства німецьких політиків.

Про це повідомляє Focus із посиланням на дані поліції.

Зазначається, що угруповання обговорювало вбивство глави фракції Ліві в бундестазі Дітмара Барча, глави МЗС Німеччини Гайко Мааса, лідера партії Зелені Клаудії Рот і колишнього президента Йоахіма Гаука.

Також повідомляється, що у членів групи були секретні запаси зброї та палива.

За даними видання, спільником членів угруповання виявився 42-річний співробітник військової контррозвідки, який попереджав групу про обшуки і розповідав про хід розслідування.

Чоловіку вже висунули обвинувачення. Справу розгляне суд Кельна.

За даними видання The Daily Mail, група складалася з близько 200 військовослужбовців, які перебували в неонацистській фракції.

Зазначається, що угруповання мало зв'язки з асоціацією елітних солдатів Uniter, в яку входять члени спецпідрозділів армії і поліції.

За інформацією видання, неонацисти створили секретні тренувальні табори на кордоні Німеччини і Швейцарії.

Також повідомляється, що учасники змови збиралися вбивати лідерів діаспор біженців, які отримали притулок в Німеччині.



Повернутися назад