DataLife Engine > новини > Цей день в історії: суд над Apple та патент на машинку з підрахунку голосів на виборах

Цей день в історії: суд над Apple та патент на машинку з підрахунку голосів на виборах

11 жовтня

Цей день в історії: суд над Apple та патент на машинку з підрахунку голосів на виборах

1881 - американець Г'юстон Девід запатентував першу фотоплівку.

1887 - американський винахідник Томас Едісон запатентував електричну машину для підрахунку голосів на виборах.

1939 - видатні вчені Енріко Фермі, Лео Сцилард і Юджин Вігнер написали президенту США Франкліну Рузвельту лист, в котрому вказали на небезпеку створення у нацистській Німеччині атомної бомби. Лист був також підписаний Альбертом Ейнштейном. Він дав поштовх до створення американської групи по роботі над "Манхеттенським" атомним проектом, успішно завершеним у 1945 році.

1949 - на 3-й Генеральній Асамблеї Всесвітньої медичної асоціації прийнято перший міжнародний кодекс медичної етики. Головними принципами кодексу стали прийняття медичного рішення виключно в інтересах пацієнта, співчуття до нього і повага до його людської гідності.

1961 - на Семипалатинському полігоні здійснений перший підземний ядерний вибух.

1980 - радянські космонавти Валерій Рюмін і Леонід Попов повернулись на Землю після рекордного по тривалості 185-денного перебування на борту станції "Салют".

1984 - під час шостого польоту американського космічного човника "Челленджер" американка Кетрін Салліван стала другою жінкою у світі, що здійснила вихід у відкритий космос. Першою була радянська космонавтка Світлана Савицька, котра вийшла у космос в липні цього ж року.

1991 - звукозаписуюча компанія Apple, заснована Beatles, подала в суд на комп'ютерну компанію Apple Computer за використання яблука у її логотипі. Перший судовий позов звукозаписуюча фірма подала ще в 1977 році, вимагаючи від Apple Computer матеріальної компенсації за використання її імені. В 1981 році було досягнуто компромісне рішення, що Apple Computer не буде вказувати свою назву і зображувати логотип на всіх виробах і програмних продуктах, що стосуються створення музики. На цей же раз комп'ютерній компанії довелось виплатити 29 мільйоні доларів у якості компенсації.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram



Повернутися назад