Київські слідчі та Фонд гарантування вкладів не поділили документи банку-банкрута

новини
1 151
0
Київські слідчі та Фонд гарантування вкладів не поділили документи банку-банкрута

Столичний слідчий відділ у кримінальному провадженні щодо банку-банкрута "Радикал банк" та Фонд гарантування вкладів фізичних осіб не поділили документи банку. Про це йдеться на сайті Фонду.

"Фонд гарантування вкладів фізичних осіб поінформував Адміністрацію Президента та Національний банк України про ситуацію довкола ПАТ "РАДИКАЛ БАНК".

Зокрема, йдться про те, що 15 липня 2015 року з численними порушенням вимог законодавства України під керівництвом слідчого відділу СУ ГУ МВС України в місті Києві Елли Довгаль було проведено обшук та виїмку документів в ПАТ "РАДИКАЛ БАНК", який 9 липня 2015 року відповідно до постанови НБУ було віднесено до категорії неплатоспроможних в зв’язку з порушенням вимог законодавства у сфері готівкового обігу.

"Не зважаючи на те, що предметом доказування у кримінальному провадженні є діяльність колишнього власника банку Пасічника А.М. та 5 юридичних осіб, яка мала місце до 2013 року, слідчими вилучено практичну всю документацію, яка була у Головному офісі Банку, в т.ч. і кредитні справи фізичних осіб та юридичні справи за договорами банківського вкладу щодо 18747 вкладників та оригінали касових документів за період з 1 до 9 липня 2015 року", - йдеться у листах Фонду гарантування.

Такими діями робота уповноваженої особи Фонду та здійснення тимчасової адміністрації банку фактично заблокована. Це позбавляє Фонд та його уповноважену особу можливості забезпечити виконання визначених Законом функцій, зокрема, в частині відшкодування вкладникам банку в розмірах гарантованих сум.

З метою припинення зазначених протиправних дій працівники Фонду повідомили Генеральну прокуратуру України, Міністерство внутрішніх справ, Службу безпеки України. Фонд та уповноважена особа Фонду на тимчасову адміністрацію ПАТ "РАДИКАЛ БАНК" подали заяву про вчинення кримінального правопорушення.

Фонд сподівається на вирішення ситуації найближчим часом, що дозволить уникнути негативних наслідків для вкладників та кредиторів ПАТ "РАДИКАЛ БАНК", пише у повідомленні Фонд.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Новини Дня

07:45
Діти створюють пристрої для військових та смертельна ДТП на Руській: головні новини 22 лютого
07:30
Планові знеструмлення: де на Буковині 23 лютого не буде світла
07:00
Погода на Буковині 23 лютого
02:00
Як повернути до життя зів'ялі троянди - оживляємо квіти в домашніх умовах
01:45
Навіть фільтр не потрібний: ось як легко очистити воду з-під крана
01:30
Що відбувається з тілом, якщо їсти м’ясо щодня, і скільки його можна вживати
01:15
Лікарі порадили людям за 65 не їсти ці продукти
01:00
Щоб покращити смак. Сім причин, чому ваша кава гірка — і як її правильно заварити
00:45
Що приклеїти на підошву – лайфхаки, щоб взуття не ковзало
00:30
Кому не можна пити кефір? Дізнайтесь, чи входите ви в групу ризику
00:15
Є у кожному домі: чотири продукти, які часто їдять довгожителі світу
22 лютого, 2025
23:45
5 знаків Зодіаку, яким навесні загрожує небезпека: будьте обережні, якщо ви у списку
23:15
Не тільки м'ясо: 12 найкращих продуктів із високим вмістом заліза
22:58
Орбан зробив цинічну заяву про "те, що залишиться" від України
22:34
Папа Римський переніс астматичний криз, його стан критичний, - Ватикан
22:10
"Так несподівано": померла багаторічна завідувачка терапевтичного відділення лікарні на Буковині
22:00
У 4 знаків Зодіаку починається нове життя. Вони відродяться з попелу
21:36
Правила без винятків: 7 речей, які ніколи не варто прати в гарячій воді
21:15
«Раджу всім не вішати носа». Професору ЧНУ Юрію Макару – 90 років, а він досі викладає
ексклюзив
20:59
У Генштабі підтвердили ураження нафтоперекачувальної станції у Краснодарському краї
20:36
Снайпери ліквідували морпіхів РФ, які просувались через річку - відео
20:13
Українська ракета "Трембіта": експерт оцінив, чи зможе вона прорвати ППО Москви
19:58
Що робити, якщо домашній Wi-Fi погано працює: зверніть увагу на деякі предмети
19:38
Трамп погрожує Україні "проблемами" за відмову від угоди з ресурсами
19:16
Герої Буковини: на війні загинув молодий воїн Василь Беслюбняк
Більше Новин

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм