Швейцарія запровадила санкції проти ПВК «Вагнер»

новини / Новини України / Війна з Росією
736
0

Швейцарія запровадила санкції проти російської ПВК "Вагнер" та РІА "Фан".

Про це йдеться в пресрелізі Федеральної ради Швейцарії.



"Федеральний департамент економіки, освіти та досліджень (EAER), відповідальний за запровадження санкцій, сьогодні додав групу Вагнера та інформаційне агентство РІА Фан до списку санкцій Швейцарії проти Росії. Зміни набувають чинності з 18:00 20 квітня", – йдеться в заяві.

14 квітня ЄС запровадив санкції проти групи Вагнера за активну участь у збройній агресії Росії проти України. Також ЄС наклав санкції на російське інформаційне агентство РІА "Фан" за поширення проурядової пропаганди та дезінформації.

Зараз Швейцарія також запроваджує санкції проти цих двох організацій, тим самим посилюючи вплив заходів ЄС.

Крім того, 10 квітня ЄС наклав заборону на трансляцію та рекламу телеканалів RT Arabic та Sputnik Arabic. Обидва канали відіграють значну роль у системній міжнародній кампанії російського уряду з маніпулювання ЗМІ та фальсифікації фактів. Раніше 25 березня 2022 року Федеральна рада Швейцарії заявила, що ефективніше протиставляти неправдивим і шкідливим твердженням факти, ніж забороняти їх прямо. Тому, поки ці два росЗМІ не будуть заблоковані у Швейцарії, на них діятиме заборона на рекламу.

Раніше Євросоюз запровадив санкції проти ПВК "Вагнер". Згідно з рішенням Ради ЄС, ПВК "Вагнер" очолила атаки на українські міста Соледар і Бахмут в січні 2023 року і бере активну участь у війні РФ проти України. Організація несе відповідальність за підтримку дій, які підривають і загрожують територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.