Українцям розповіли, які товари і звідки зараз завозять в країну

новини / Новини України / Війна з Росією
785
0

В Україні за перший квартал 2023 року товарообіг склав 25,8 млрд.дол., що на 7% менше, ніж за аналогічний період 2022 року.

Про це повідомляє Державна митна служба України.



Так, протягом першого кварталу 2023 року в Україну імпортували товарів на суму 15,5 млрд дол., а експортували - на суму 10,3 млрд дол.

Серед країн, з яких найбільше імпортували товарів в Україну, перше місце посідає Китай - 2,6 млрд дол., далі йдуть Польща - 1,6 млрд дол. та Німеччина - 1,1 млрд дол.

Експортували товарів з України найбільше до Польщі - на 1,5 млрд дол., Китай - на 1 млрд дол., Румунію - на 997 млн дол.

Зазначається, що в загальних обсягах ввезених у січні-березні 2023 року товарів 71% склали наступні категорії: машини, обладнання та транспорт - 4,4 млрд дол., паливно-енергетичні товари - 3,6 млрд дол., продукція хімічної промисловості - 2,8 млрд дол.

Водночас до трійки найбільш експортованих з України товарів увійшли: продовольчі товари - 6,7 млрд дол., метали та вироби з них - 929 млн дол., машини, обладнання та транспорт - 812 млн дол.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У Центральній лікарні Чернівців нове призначення: хто замінив Куріцина
19 037
Отруйні двійники: що потрібно знати під час збору опеньок
17 890
У Чернівцях раптово померла молода працівниця центру підвищення кваліфікації
17 504
“Розваги” на цвинтарі: у селі на Буковині підлітки поглумилися над могилами
10 341
Чи буде ще бабине літо: синоптикиня розповіла про погоду на Буковині
9 888
В Чернівцях повністю обмежать рух транспорту на перехресті двох завантажених вулиць
6 047
Сьогодні у Чернівцях прощаються із дружиною загиблого воїна Анжелою Бараніцькою
5 632
"Яка краса!": відома синоптикиня поділилася враженнями від відвідин Чернівців - фото
4 869
У Чернівцях починають опалювальний сезон: куди спершу подадуть тепло
4 838
26 тисяч євро за двох: у Чернівцях затримали священника УПЦ МП, який хотів незаконно переправити чоловіків за кордон
4 697


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.