Місцеві ховали людей за хоч якусь їжу: під Маріуполем знайшли вже третю братську могилу

новини / Новини України / Війна з Росією
1 582
0

Під Маріуполем, у селищі Старий Крим, виявлено ще одну братську могилу. Це вже третє місце масового поховання біля блокадного міста.

Як повідомила пресслужба міської ради в Telegram, супутник зафіксував викопані траншеї на території Старокримського кладовища. Також оприлюднено відповідні фото.



"Вони з’явилися 24 березня – після того, як селище було окуповане росіянами. На супутниковому знімку Planet можна побачити, що вони 60-70 метрів завдовжки", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що вже за два тижні, на знімку від 7 квітня, місце поховання збільшилося. Частина траншей – закопана.

"Нам відомо про ці братські могили, бо ці фашисти – в мене немає інших слів – залучають для поховання місцеве населення, за їжу. Вони нам і повідомили, що треба "трудогодини" напрацювати, щоб тобі дали їжу, воду… Зараз у Маріуполі недостатньо гуманітарки, яку вони завозять, тому люди вимушені це робити", – розповів мер Вадим Бойченко.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Міланка осиротіла: у селі під Чернівцями поховали жорстоко вбиту 21-річну жінку — відео
1 205 027
Це горе для обох родин: дружина підозрюваного у вбивстві 21-річної жінки розповіла про подробиці трагедії
122 590
Знову гірка втрата: на Буковині проведуть в останню дорогу медика Ігоря Кумку
20 992
1500 вишитих рушників і живий коридор: у Чернівцях проведуть масштабний флешмоб
17 027
У Чернівцях виставили на аукціон землю під багатоповерхівку: яка стартова ціна
16 322
Батька і сина, підозрюваних у жорстокому вбивстві 21-річної жінки, взято під варту
14 913
Вважався зниклим безвісти: на Буковині зустрінуть траурний кортеж із воїном Русланом Горичаном
14 164
Знову гірка втрата: на війні загинув військовий з Буковини Іван Назаров
13 696
У Чернівцях попрощалися з молодшим сержантом Ігорем Ярошенком
11 970
ПЦУ визнала святим митрополита Буковини і Далмації
11 028