Авто | Нерухомість | Робота
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Приватні оголошення |Приватні оголошення Тури з Чернівців | Історія успіху | Історія успіху Афіша | Пропозиція тижня | Він+Вона | Журнал "Давай Одружимось!" |
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |
«Хочете людину до інфаркту довести»: у Чернівцях виникла сутичка між поліцейськими та пенсіонером

У Чернівцях правоохоронці затримали пенсіонера, застосувавши щодо нього спецзасоби – кайданки.

Інцидент трапився поблизу стихійного ринку на вулиці Комарова. Відеозапис цієї пригоди з’явився у мережі, пише molbuk.ua



На відео видно, що патрульні про щось сперечаються із сивочолим чоловіком. Пізніше правоохоронці вирішили одягнути на чоловіка наручники.

Люди, які стояли поруч, емоційно відреагували на інцидент. Вони звинувачували правоохоронців у перевищенні службових повноважень.

"Ви кого захищаєте, скажіть, будь ласка. Податки ми кому платимо?! Що ви робите з людиною?", "Ви хочете людину до інфаркту довести. Лишіть людину!", – вигукували перехожі люди.



Причини таких дій поліцейських наразі невідомі.

Кореспондент molbuk.ua звернувся за коментарем до прес-служби патрульної поліції Чернівецької області. Там зауважили, що наразі з’ясовуються всі обставини події, і незабаром у прес-службі зможуть прокоментувати інцидент.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Рейтинг:
(голосів: 1)
12-07-2020, 16:32
Коментарів 8 Переглядів 13160

Hаписав: Валерій Торак, Коментарів: 0, Новин: 0, 12 липня 2020 19:20
В новині:
Завтра ж гнати з поліції!
Якщо не поженуть, то гнати разом з Осадчуком.

Hаписав: Сергей, Коментарів: 0, Новин: 0, 12 липня 2020 19:48
В новині:
Пока будут все молчать ,так и будет. Ему уже 3 статьи пришили и оправдали действия полицейких(т в аре й)
а в Хабаровске терпение лопнуло у людей

Hаписав: Black, Коментарів: 0, Новин: 0, 12 липня 2020 20:10
В новині:
В сша люди, хоч і чорні, але дружні, дали зрозуміти, що ставати на горло людині не можна. Нашім людям пофую, навіть службового розслідування не буде і всім моя хата з краю! Мусор був і ним залишається, як не назви міліція чи поліція, немає ніякої етики поведінки. Цей представник закону явно перевищив свої повноваження разом із напарнецею, є відеодоказ, але ніякого покарання годі і чекати! Ганьба!

Hаписав: Іван, Коментарів: 0, Новин: 0, 12 липня 2020 21:04
В новині:
Молодий буковинець, доведіть що ви журналісти! Журналістське розслідування. Пишете: причини наразі невідомі, але на відео явне перевищення повноважень. Взялись, доведіть справу до кінця! Докажіть що ви журналісти, а нерознощики пліток!

Hаписав: Drew, Коментарів: 0, Новин: 0, 13 липня 2020 12:11
В новині:
Непокора поліції - в кайданки. Незаконна торгівля на вулиці - в кайданки. Порушив - в кайданки. Коли поліція буде діяти згідно закону - тоді і буде порядок як у цивілізованому світі. Податки вони платять, насмішили.

Hаписав: 2Drew, Коментарів: 0, Новин: 0, 13 липня 2020 15:52
В новині:
Мусорок детектед :D

Hаписав: буковинка, Коментарів: 0, Новин: 0, 13 липня 2020 18:36
В новині:
Майже щодня бачу цього діда на комарова. На ринку порожні прилавки, а вони тротуар окупували. З дитиною на візочку неможливо проїхати до будинку. Вимушені на проїжджу частину виходити.

Hаписав: Кондр, Коментарів: 0, Новин: 0, 13 липня 2020 22:40
В новині:
Если б это было в Америке то и дубинками б настучали.Там полиции подчиняются .Если не согласен то милости просим в суд.А главное на видео не видно с чего всё начилось.А по коментариям видно что у нас кто типа пострадал того и жалеют,а прав или не прав это дело десятое.

Новий рекорд: на Буковині за добу одужали від коронавірусу 134 людини
Водночас зафіксували 24 нові випадки хвороби
Частина «Слуг народу» виступила проти законопроекту Бужанського про мову. Нардепів з Буковини у списку немає
Група нардепів "Слуги народу" закликала не підтримувати винесення законопроекту №2362 до парламентської зали
Суд у справі Каспрука: засідання перенесли на 17 липня
Наступне засідання відбудеться у п’ятницю, 17 липня, о 15.00