Через зливу на Буковині підтопило 30 будинків
У ніч на 10 червня у селі Замостя Вижницького району у результаті проливних дощів було підтоплено 3,5 га сільськогосподарських угідь та 30 домогосподарств.
Про це повідомляє прес-служба Чернівецької ОДА.
Як зазначив Замостянський сільський голова Андрій Приймак, основною причиною підтоплення є відсутність придорожніх канав.
"За результатами візиту голова районної державної адміністрації Михайло Андрюк дав доручення керівництву райавтодору, Вижницькому районному сектору ДСНС забезпечити розчищення від замулення автошляхів, провести роботи щодо копання придорожніх канав та відкачування води з підвалів та колодязів житлових помешкань та господарств жителів села.
Наразі на місці працює 2 екскаватори, 3 самоскиди та 2 помпи для відкачування води з підвалів та колодязів", - йдеться у повідомленні прес-служби ОДА.
Повернутися назад