DataLife Engine > Новини Чернівців / топ новини / політика, влада > Міністр Яресько здивована, чому переговори німців з водоканалом Чернівців про кредит тривали аж 5 років

Міністр Яресько здивована, чому переговори німців з водоканалом Чернівців про кредит тривали аж 5 років

Міністр Яресько здивована, чому переговори німців з водоканалом Чернівців про кредит тривали аж 5 років

Міністр фінансів Наталія Яресько здивувалась, чому переговори про виділення 17 млн євро комунальному підприємству "Чернівціводоканал" тривали аж п’ять років.

Про це вона заявила в інтерв’ю виданню "Дзеркало тижня".

"Коли я тільки прийшла на цю посаду, то підписувала кредитний договір по водоканалу в Чернівцях, якщо не помиляюся, на 17 млн євро. Я запитала, як довго йшли переговори про отримання цих коштів. Виявилося, що п'ять років. 17 млн євро під 2% річних на 30 років", - розповіла міністр.

"Це майже безкоштовні засоби на водоканал, який дуже потрібен місту, тому що якість води — це якість харчування, рівень здоров'я, екологія. А переговори йшли п'ять років. Тому зараз ми будемо контролювати надходження всіх цих інвестиційних кредитів та їх освоєння у реальній економіці", - сказала вона.

Нагадаємо, раніше мер Каспрук підписав угоду з німецьким банком на отримання кредиту на розвиток "Чернівціводоканалу" в розмірі 17 мільйонів євро



Повернутися назад