DataLife Engine > Новини Чернівців / Життя > Лижні траси на Буковині відкриють, коли випаде 30 сантиметрів снігу

Лижні траси на Буковині відкриють, коли випаде 30 сантиметрів снігу

Лижні траси на Буковині відкриють, коли випаде 30 сантиметрів снігу

Гірськолижні траси Буковини все ще закриті. Зимовий сезон планують відкрити, коли випаде хоча би 30 сантиметрів снігу та похолоднішає до п’яти градусів морозу.

- У нас є три траси та гірка для сноутюбінгу, - розповів директор лижного парку "Горбово Олег Колодницький. - Проте вони не працюють. А чому? Та подивіться у вікно і вам стане зрозуміло. Через відсутність снігу зимовий сезон найближчим часом відкривати не плануємо.

- В нашому туркомплексі існують дві гірськолижні траси — основна та об’їзна. Вони зараз закриті, бо недостатньо холодно, - пояснила адміністратор гірськолижного туркомплексу "Мигово" Олена. - Наразі настільки тепло, що неможливо навіть увімкнути систему штучного засніження, яка у нас діє. Для цього потрібно, щоби температура знизилася до п’яти градусів морозу.

- Через відсутність снігу ми ще навіть не встановлюємо вартість катання на лижах та інших послуг зимового відпочинку, - розповів адміністратор туристично-розважального комплексу "Німчич" Олександр Ревега. - Гірськолижні траси зможемо відкрити лише тоді, коли сніговий покрив сягатиме до 30 сантиметрів.



Повернутися назад