DataLife Engine > Новини Чернівців > Чернівецький комерційний технікум і коледж БДФЕУ планують об’єднати

Чернівецький комерційний технікум і коледж БДФЕУ планують об’єднати

Чернівецький комерційний технікум і коледж БДФЕУ планують об’єднати

Чернівецький комерційний технікум та коледж Буковинського деравного фінансово-економічного університету планують об’єднати. Викладачі комерційного технікуму побоюються, що після такого об’єднання їхній навчальний заклад взагалі припинить існування. Оскільки дві конкурентноспроможні спеціальності на ринку праці, які викладають у технікумі, невідомо чи існуватимуть після об'єднання навчального закладу з БДФЕУ.

- Коледж БДФЕУ планують об’єднати з нашим навчальним закладом, - розповіла голова профспілкового комітету Чернівецького державного комерційного технікуму Анжела Мельничук. - Це фактично означає, що після злиття наш технікум припиняє своє існування. Важливим пунктом тут є те, що таких спеціальностей, як "Виробництво харчової продукції" і "Товарознавство та комерційна діяльність", які наразі є конкурентноспроможними, в БДФЕУ немає. На наше запитання, чи відкриють ці спеціальності після об’єднання, ректор БДФЕУ відповів, що невідомо.

На противагу такій ідеї викладачі та студенти технікуму майже одноголосно вирішили ввійти в структуру Київського національного торговельно-економічного університету.

- КНТЕУ запропонував нам ввійти в його структуру на умовах збереження автономії нашого навчального закладу. Ми зможемо зберегти склад трудового колективу, напрямки і спеціальності, традиції та надбання, - зауважила А. Мельничук. - Крім того, в Чернівцях при КНТЕУ вже функціонує училище з такими ж спеціальностями. Якщо наш технікум ввійде в структуру КНТЕУ, це дасть можливість забезпечити систему ступеневої освіти.

Як заявила президент студентського парламенту технікуму, студенти також проти об’єднання їхнього навчального закладу з БДФЕУ.

- Ми відстоюватимемо наш навчальний заклад. Ми провели опитування серед студентів. Більшість — проти об’єднання з БДФЕУ, - розповіла дівчина. - Ми навіть запитали наших студентів чи готові вони підтримувати це рішення методом страйків. 77 відсотків відповіли, що так.



Повернутися назад