На Різдвяному ярмарку в Чернівцях продають смажені каштани
Біля новорічної ялинки на Соборній площі у Чернівцях встановили 15 однакових дерев’яних будиночків, в яких продають сувеніри, кондитерські вироби, буковинські страви, гарячі напої. Цього року на Різдвяному ярмарку вперше немає шашликів та алкоголю. Зате можна скуштувати смажені гриби та сьомгу, млинці з медом, віденський струдель з вершками, піцу-парасольку, гарячий шоколад, глінтвейн.
"Ми продаємо дуже смачну випічку, яку робимо за стародавніми бабусиними рецептами у печі. Це капронова бабка, начинка, сирник, булочки з вишнями, запечені яблучка", – розповіла пані Віра.
У старовинному вагончику продають смажені каштани – п’ять штук за десять гривень. Як розповіла продавець Оля, їх привозять з Іспанії. Делікатес присмакував чернівчанам, бо за каштанами навіть утворилася черга. Їх продаватимуть протягом усіх новорічно-різдвяних свят.
Повернутися назад