DataLife Engine > Новини Чернівців / кримінал > “Гастролер” з Тернопільщини крав телефони прихожан у церкві

“Гастролер” з Тернопільщини крав телефони прихожан у церкві

“Гастролер” з Тернопільщини крав телефони прихожан у церкві

У Чернівцях “гастролер” із Тернопільської області украв вісім телефонів прихожан у церквах. Всього чоловік накрав у Чернівцях чужого майна на 56 тисяч гривень. Першотравневий суд Чернівців присудив чоловікові п'ять років ув'язнення.

Як повідомили у ЦГЗ УМВС у Чернівецькій області, 46-річний житель м. Заліщики  Тернопільської області впродовж   січня – червня 2011 року постійно приїжджав у Чернівці, щоби красти мобільні телефони у кафе, маршрутках та оргтехніку з офісів.  

Зокрема вкрав мобільні телефони у кількох магазинах та кафе, у маршрутних автобусах та, навіть, у залі одного із церковних соборів. Також вночі гастролер "почистив"  салони чотирьох приватних легковиків та двох гаражів чернівчан. Обікрав офіси кооперативних гаражів на вул. Донбасівській обласного центру (поцупив телевізор, а із сейфу – 2 800 гривень та 1 600 доларів США) та туристичної фірми на вул. Руській (прибрав до рук комп’ютер).

Чоловік зізнався у причетності до п’ятнадцяти крадіжок чужого майна загальною вартістю у 56 645 гривень.
Кримінальна справа щодо гастролера розглянута  у Першотравневому районному суді м. Чернівці.  За скоєне (ч.1,2,3 ст.185 КК України (крадіжка)) на п’ять найближчих років відбуває у місця позбавлення волі. Підсудний раніше тричі притягався до кримінальної відповідальності за вбивство, нанесення потерпілому тілесних ушкоджень середньої тяжкості та крадіжки. Він відсидів уже шістнадцять років. Крадія-гастролера зобов’язано відшкодувати потерпілим заподіяні матеріальні збитки.



Повернутися назад