DataLife Engine > Новини Чернівців / топ новини / відео > Голова Чернівецької облради відмовився від книжки

Голова Чернівецької облради відмовився від книжки

Голова Чернівецької облради відмовився від книжки


Голова Чернівецької облради Михайло Гайничеру відмовився від книжок, які йому запропонували учасники акції на захист книгарень міста.

Під час мітингу Гайничеру вийшов з приміщення будинку з левами, привітався з кількома активістами. Учасники акції запропонували голові облради взяти книжки, однак Гайничеру відмовився.

"У мене така є книжка", - сказав він.

Одна з організаторок акції Марина ЛІБАНОВА жестом запропонувала голові облради долучитися до мітингу. Але Гайничеру сів у автомобіль "Фольксваген Пасат" і поїхав.

Дивіться також відео: Сотні чернівчан мітингували проти закриття книгарень у місті

Нагадаємо, сьогодні під стінами Чернівецької ОДА відбувається книжковий протест щодо реорганізації книгарень у Чернівцях. Акцію підтримали кілька десятків людей: студенти, музиканти, політики, депутати, директори книгарень, пенсіонери.




Повернутися назад