DataLife Engine > Новини Чернівців > У Чернівцях відремонтують 17 міжбудинкових проїздів

У Чернівцях відремонтують 17 міжбудинкових проїздів

У Чернівцях відремонтують 17 міжбудинкових проїздів

“Калинівський ринок” виділив 3,5 мільйони гривень на ремонт 17 міжбудинкових проїздів у Чернівцях. Про це на прес-конференції повідомив секретар міської ради Віталій Михайлішин. Першочергово відремонтують міжбудинкові проїзди, що ведуть до шкіл, садочків та лікарень.

Першою в списку – вулиця Південно-Кільцева, по якій уже ведуться ремонтні роботи. Наразі вже замінено асфальтне покриття. В процесі – тротуари й бордюри. Вартість робіт складає майже 300 тисяч гривень.

Наступними ремонтуватимуть міжбудинкові проїзди на вулиці Полєтаєва, 13, проспекті Незалежності, 92-Д та Івана Підкови.

Секретар Чернівецької міської ради Віталій Михайлішин пообіцяв, що найближчим часом буде відремонтовано близько 20-ти міжбудинкових проїздів. В середньому такий ремонт обходиться у 290-300 тис. гривень, оскільки ремонтуються не тільки дорога й тротуар, ведеться ремонт каналізаційних люків, встановлюються бордюри.

Ремонт одного міжбудинкового проїзду триває близько тижня.



Повернутися назад