DataLife Engine > Новини Чернівців / економіка, бізнес > Бензин знову подорожчає

Бензин знову подорожчає

Бензин знову подорожчає

Найближчим часом бензин в Україні подорожчає на 20 копійок.

Про це повідомляють "Коментарі".

Запаси дешевого бензину, закупленого ринковими гравцями до підвищення акцизів з 1 вересня, закінчуються.
З початком третьої декади місяця варто очікувати подорожчання бензину в середньому на 20 копійок у зв'язку з підвищенням з 1 вересня акцизних ставок, вважає директор консалтингової компанії "А-95" Сергій Куюн.

"Я думаю, що найближчим часом будуть зміни. Швидше за все, бензин подорожчає копійок на 20 ", - сказав він" Коментарям ".

Разом з тим, підкреслив Куюн, кінцева вартість дизельного палива не повинна змінитися.

Крім того, експерт не очікує якихось змін у вартості бензину в зв'язку із змінами в Податковому кодексі, що стосуються екологічного податку, і набирають чинності з 1 жовтня. Нагадаємо, цими змінами був змінений агент оподаткування: замість оптових компаній і мереж АЗС, екологічний податок буде стягуватися з імпортерів і виробників палива.



Повернутися назад