DataLife Engine > Новини Чернівців / топ новини > Чернівецька команда «Майдан’s» поїхала до Києва на другу передачу шоу

Чернівецька команда «Майдан’s» поїхала до Києва на другу передачу шоу

Чернівецька команда «Майдан’s» поїхала до Києва на другу передачу шоу


400 танцюристів чернівецької команди "Майдан’s" сьогодні, 9 вересня, в обідню пору відправилися потягом до Києва. Завтра чернівчани виступатимуть на другій передачі другого сезону популярного проекту телеканалу "Інтер".

Чотири сотні дітей з батьками зібралися на пероні чернівецького вокзалу ще за годину до відправки потягу. Учасники команди вигукували: "Майдан’s! Майдан’s!", співали пісню "Червона рута".

Чернівецька команда «Майдан’s» поїхала до Києва на другу передачу шоу


- Мені подобається це шоу. Дуже давно хотіла потрапити на цей проект. Ми хочемо довести, що не тільки дорослі можуть гарно танцювати, - розповіла molbuk.ua 10-річна учасниця чернівецької команди Алінка.

- Підготуватися до цього виступу було дуже важко, тому що ми мали лише три дні на тренування. Однак, гадаю, ми добре виступимо, - каже хореограф Іван ВЕЛИЧКО.

Чернівецька команда «Майдан’s» поїхала до Києва на другу передачу шоу


- Я відповідаю за вагон з наймолодшими учасниками, вік яких - від семи до 15 років, - каже Світлана Величко, мати хореографа Івана Величка. - Загалом у нашому вагоні 53 дитини. Відповідати за таку кількість дітей не страшно, бо я добре виховала двох своїх дітей. Це вже плюс. Діти дуже розкуті. Закомплексованих немає. Ми пояснили діткам, що це ми їдемо не на розваги, і не на екскурсії. Сказали дітям, що ми їдемо працювати. Вони до цього ставляться нормально. Бачу, що розуміють.

- Готувалися до виступу цілодобово, - каже подружжя Христюків – Денис і Тоня. – За три дні невтомної праці ми повноцінно підготували два номери. Тепер просимо чернівчан та буковинців – підтримайте нас у суботу!

Чернівецька команда «Майдан’s» поїхала до Києва на другу передачу шоу



Повернутися назад