DataLife Engine > Новини Чернівців > Сучасний автовокзал у Чернівцях буде, але невідомо коли

Сучасний автовокзал у Чернівцях буде, але невідомо коли

Питання із облаштуванням сучасного автовокзалу у Чернівцях знову відклали. Депутати Чернівецької міської ради на сесії 26 серпня не забажали зрушити з місця вирішення проблеми транспортної розв’язки у місті.

Одним з аргументом було те, що у районі "Гравітон" автовокзал заважатиме мешканцям.

Тому вирішили краще вивчити питання доцільності розташування там автовокзалу. Зійшлися на тому, що створять комісію та проведуть повторні громадські слухання.

Секретар Чернівецької міської ради Віталій Михайлішин припустив, що коли повторно розглянути питання, то можливо, знайдеться ще один або кілька інвесторів, які вкладуть кошти в облаштування автовокзалу на "Гравітоні".

Нагадаємо, громадські слухання з доцільності розташування центрального автовокзалу у районі "Гравітон" пройшли у березні. Мешканці схвалили такий проект. Але виникло затягування у його реалізації. Припускають - через те, що інвестором проекту є депутат міськради від "Фронту змін" Юрій Ватаманюк.



Повернутися назад