DataLife Engine > Новини Чернівців / кримінал > У Чернівцях аферист видурив у дівчини 22 тисячі

У Чернівцях аферист видурив у дівчини 22 тисячі

У Чернівцях аферист видурив у дівчини 22 тисячі


За минулу добу псевдопокупець ошукав чернівчанку на 22 тисячі гривень, поліцейські проводять розслідування.

Про це повідомляє відділ комунікації Нацполіції у Чернівецькій області.




За даними поліції, 15 червня до правоохоронців із заявою про шахрайство звернулась 19-річна чернівчанка. Дівчина повідомила, що мала намір продати взуття та розмістила відповідне оголошення на одній з інтернет-платформ. Відтак з нею зв’язався потенційний покупець та надіслав фішингове посилання для нібито успішного перерахунку коштів. Містянка довірилась невідомому, перейшла за підозрілою інтернет-адресою та ввела реквізити своєї банківської картки.

Після цього з її рахунку зникло 22 тисячі гривень. 

За вказаним фактом співробітники поліції розпочали кримінальне провадження, передбачене ст. 190 (Шахрайство) Кримінального Кодексу України.

Триває досудове розслідування.

Поліцейські нагадують буковинцям про дотримання правил онлайн-безпеки:

не довіряйте незнайомцям та не розголошуйте їм свою конфіденційну інформацію;

якщо ви випадково розголосили дані платіжної картки на підозрілому сайті, варто одразу ж зателефонувати до банку за номером, вказаним на звороті картки, та заблокувати її;

купуйте та продавайте товари в інтернеті лише на перевірених сайтах;

під час здійснення покупок в інтернеті надавайте перевагу післяплаті;

не переходьте за сумнівними посиланнями та не перераховуйте кошти невідомим людям.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram



Повернутися назад