У Чернівцях адвокат відкрив офіс за допомогою гранту

У Чернівцях адвокат відкрив офіс за допомогою гранту. Андрій Ювченко родом з Херсона. Він юрист за освітою та практикуючий адвокат. Нині керує він адвокатським об’єднанням "Ювченко & Партнери" в Чернівцях.
Про це розповіли у пресслужбі Чернівецького обласного центру зайнятості.
{reklama}
Як зазначається, торік від фахівців Чернівецької філії Чернівецького обласного центру зайнятості чоловік дізнався про грантову програму "Власна справа" та вирішив підготувати бізнес-план і подати заявку, адже мав бажання розширити географію юридичних послуг, охоплюючи всю територію України.
Завдяки грантовим коштам він відкрив офіс у Чернівцях, взяв на роботу двох працівників – адвокатів, придбав меблі та оргтехніку, налагодив маркетинг та рекламу.
"Маємо великий попит на юридичні послуги як у місті, області, так і по всій країні, особливо від військовослужбовців ЗСУ.
Зараз співпрацюю з топовою SMM-агенцією, оприлюднюю інформацію про послуги через власну сторінку. Також послуги просуваю завдяки таргетованій рекламі, зовнішній рекламі та картам лояльності. А завдяки тому, що в офісі працюють ще два адвокати та два юристи, є можливість забезпечити правову дорогу більшій кількості клієнтів. Адже, судячи зі звернень, нині така потреба зростає.", – розповідає Андрій Ювченко.
Прийом заявок за програмами "Власна справа" і "Грант для ветеранів та членів їхніх сімей" – триває!
Подати заявку можна через застосунок Дія.
Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Повернутися назад