DataLife Engine > Новини Чернівців / кримінал / топ новини > У Чернівцях силовики затримали наркодилера

У Чернівцях силовики затримали наркодилера

У Чернівцях силовики затримали наркодилера


Поліцейські Буковини затримали наркодилера та припинили діяльність двох Телеграм-каналів збуту наркотиків з мільйонним оборотом.

Про це повідомляє відділ комунікації Нацполіції у Чернівецькій області.

{reklama}

Зловмисник реалізовував амфетамін, альфа-РVР і канабіс на території Чернівецької та Івано-Франківської областей шляхом залишення "закладок", а також поштовими відправленнями по Україні. Правоохоронці вилучили у фігуранта "товару" на суму майже 1 мільйон гривень.



Злочинну схему нелегального бізнесу 28-річного жителя обласного центру викрили оперативники Управління боротьби з наркозлочинністю спільно зі слідчими СУ ГУНП в Чернівецькій області.

Поліцейські, проводячи слідство з’ясували, що чернівчанин виконував ролі "складмена" і "закладчика". Наркодилер через Телеграм-канали отримував замовлення на наркотики, які в подальшому збував, шляхом залишення закладок та через поштові відправлення.



Під час проведення санкціонованого обшуку за місцем проживання фігуранта правоохоронці виявили та вилучили:

- понад 150 готових закладок;

- майже 500 грам кристалоподібної речовини;

- пластикову ємність з порошкоподібною речовиною світлого кольору;

- 700 грамів канабісу;

- пакувальні матеріали;

- пристрої для вживання наркотичних засобів;

- електронні ваги,

- банківських карти, гроші отримані від нелегального бізнесу та інші речові докази.

Все вилучене поліцейські скерували на проведення всіх необхідних експертиз.



Також співробітники поліції заблокували функціонування Телеграм-каналів, які розповсюджували наркотики.

Правоохоронці, за силової підтримки спецпризначенців РПОП, затримали зловмисника в порядку ст. 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) Кримінального процесуального кодексу України.

Під процесуальним керівництвом Чернівецької обласної прокуратури слідчі поліції повідомили чернівчанину про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 та 3 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України. Крім цього, за клопотанням поліцейських суд обрав затриманому запобіжний захід – тримання під вартою.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram



Повернутися назад