DataLife Engine > Новини Чернівців / Війна з Росією > Як воїн-лісівник з Буковини допомагає пораненим на фронті: історія

Як воїн-лісівник з Буковини допомагає пораненим на фронті: історія


Воїн-лісівник із Буковини Сергій Нестерюк більше року допомагає пораненим бійцям на передовій.

Про свого працівника, який став на захист Батьківщини, розповідає Подільський лісовий офіс.

{reklama}

"Ми постійно під прицілом ворожої авіації, дронів, ракет. Поряд цілодобово вибухають російські КАБи. Але навіть у таких непростих умовах ми продовжуємо виконувати усі завдання, від яких залежить злагоджена і безпечна робота нашої роти", – каже Сергій Нестерюк.
До війни чоловік працював у філії "Берегометське лісове господарство" ДП "Ліси України". У лісову галузь потрапив ще замолоду – у 20 років.

Спочатку був лісорубом, пізніше обіймав інші посади.

Навесні 2023 року Сергія мобілізували. Він потрапив у медичну роту славнозвісної 47-ої окремої механізованої бригади "Маґура". Після двох місяців навчань їхній підрозділ відправили у Запорізьку область.

"Одного разу декілька ракет прилетіли впритул до нашого розташування. Тоді сталося диво, що ми вижили. Врятувало міцне накриття підвалу", – пригадує воїн-лісівник.

Пізніше бійців перевили на Донеччину. Окрім надання медичної допомоги пораненим хлопцям, Сергій виконує багато інших завдань. Зокрема відповідає за забезпечення особового складу індивідуальними медзасобами, продуктами й іншими необхідними речами. Багато часу у дорозі, за кермом.

"Максимально допомагаємо нашим побратимам всім чим можемо. Звісно, всі вже як рідні. Але й дуже хочеться додому, де мене чекають батьки. Як буде відпустка, то піду до лісу, у гори – вгамую свій емоційний стан. Може хоч на трохи вийде забути про війну", – додає Сергій.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram



Повернутися назад