DataLife Engine > Новини Чернівців / новини / економіка, бізнес > На Буковині планують відкрити новий потужний завод: виробництво буде за італійською технологією

На Буковині планують відкрити новий потужний завод: виробництво буде за італійською технологією



У Чернівцях планується запуск першого потужного заводу з виробництва стовпів для протиградового покриття за італійською технологією.

Про це в інтерв’ю журналу "Садівництво по-українськи" повідомив Олександр Матвієць, голова асоціації Укрсадпром.

{reklama}

"Власне виробництво дозволить зменшити вартість закладання нових садів в Україні, зокрема на кошти державного гранту та спонукати садівників скористатись грантовою програмою", — вважає він.

Системи зрошень для нових насаджень також можуть постачатись без обмежень — український досвід їхнього будівництва це дозволяє.

"В цьому напрямку ми навіть стаємо одними з лідерів у світі, адаптуємо технології. Тут у нас затримки не буде. Щоб зробити якісні сади треба 2-3 сезони", — пояснив експерт.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram



Повернутися назад